رویه های ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش ؛

سفارشات شما طبق شرایط و بازه زمانی زیر تحویل خواهند شد :

تمامی سفارش ها طی 24 ساعت کاری ارسال می شوند. سفارشات شهرستان ها نیز بنا به انتخاب مشتری با یکی از راه های ارسال کالا (ارسال با پست و یا تیپاکس) انجام خواهد شد. برای سفارشات تهران علاوه بر ( پست و تیپاکس ) امکان ارسال با پیک نیز وجود دارد.

 

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ی اعلام شده ، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با پست ارسال می شوند با توجه به شهر و میزان مسافت بین 2 الی 3 روز کاری به دست شما خواهند رسید.

سفارشاتی که با تیپاکس ارسال می شوند بین 24 الی 48 ساعت کاری به دست شما خواهند رسید.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

– لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال تیامد کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

 

– همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

 

– در صورتی که کالای خریداری شده کفش میباشد ، برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارید، استفاده کنید.

 

– لازم است هنگام تحویل کالا تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

 

– لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

-هزینه ارسال  برای سفارشهای ارسال شده با پست و تیپاکس زیر دویست هزارتومان در تهران و شهرهای غیر از تهران بنا به وزن سفارشات محاسبه می شود و بالاتر از دویست هزار تومان رایگان است .

 

– در صورتی که شما در شهرهای تحت پوشش تیپاکس نیستید ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی   3   روز کاری تحویل شما خواهد شد.